Plenerowe zdjęcia ślubne

Plenerowe zdjęcia ślubne

Czekające na was uroczyste wydarzenie powoduje, że jesteście zestresowani. W takiej sytuacji trudno się uśmiechać. W takich chwilach z pomocą może przyjść rozmowny i wyrozumiały fotograf.

Dobry fotograf oprócz dobrych zdjęć, wprowadzi miłą, swobodną atmosferę, a swoimi pomysłami odwróci uwagę od zbliżającej się uroczystości.

Jak się rozluźnić przed uroczystością?

 

Dla wyluzowania, można także poczęstować się dwiema „pięćdziesiątkami”, co z pewnością poszerzy uśmiech fotografowanych osób. Uważa, że jest to najgorsze z możliwych rozwiązań. Dlaczego? Przede wszystkich chodzi o to, że trzeba zostawić gości samemu sobie, co często powoduje ich niezadowolenie, muszą długo czekać, nie wiedzą, co mają robić, nie chcą się samemu bawić, jesteście najważniejszym obiektem całej imprezy. Powinniście być obecni cały czas, mieć pewność, że Wasz świetny wodzirej bądź wzorowy zespół poradzi sobie z zabawianiem gości.

A gdzie wykonać zdjęcia?

 

Możliwość wyboru miejsca na zdjęcia ślubne jest jeszcze bardziej ograniczona, a czasu jest jeszcze mniej. To rozwiązanie polecam parom, którym wystarczy szybka sesja i nie zajmie zbyt wiele czasu. Profesjonalny fotograf powinien nawet z takiej możliwości zrobić dobry użytek. Za to rozwiązanie zazwyczaj trzeba dopłacać, gdyż wiąże się ze stanowczym zwiększeniem ilości pracy fotografa oraz z ponownym wykonaniem makijażu i fryzury. Reszta to już same plusy. Jesteście bardziej wyluzowani i nie stresujecie się brakiem czasu. Zdjęcia można wykonywać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Zakup perfekcyjnej sukni ślubnej wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Wbrew pozorom jest to bardzo trudne zadanie. Wybierając się do salonu sukien ślubnych przytłacza nas nadmiar wzorów i modeli. Bardzo rzadko mamy z góry podjętą decyzję dotyczącą fasonu sukni ślubnej. Zazwyczaj, gdy jesteśmy na sto procent zdecydowane na suknie typu księżniczka, to okazuje się, że wyglądamy w niej niezwykle niekorzystnie. Często nasze wyobrażenie na temat konkretnego modelu, znacznie różni się od rzeczywistości. Warto zmierzyć każdy typ sukni, aby utwierdzić się w przekonaniu, które suknie ślubne najlepiej podkreślają naszą sylwetkę. Do salonu sukien ślubnych warto udać się z zaufana koleżanką, czy też inną osobą. Sama nie jesteś w stanie ocenić, czy dana suknia jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Similar Posts:

Leave a Comment