Zdrowie

Innowacyjne sale podawania leków

Innowacyjne sale podawania leków

Pacjenci, którzy są przewlekle chorzy muszą w szpitalu bardzo często się pojawiać i często spędzają tam również wiele czasu. Dlatego właśnie pod kątem takich osób, głównie młodych chcieliśmy stworzyć coś co będzie pozwalało lepiej radzić sobie z takimi wizytami.

O leczeniu łupieżu

O leczeniu łupieżu

Łupież nie jest groźną chorobą, ale jest to schorzenie raczej nieprzyjemne. Białe płatki, które sypią się z włosów wyglądają bardzo nieestetycznie. Pojawiają się na skutek bardzo intensywnego złuszczania się naskórka. Czy łupieżowi możemy zapobiec? Jak się go skutecznie pozbyć, gdy…
Read more

PMS – to warto wiedzieć

PMS - to warto wiedzieć

Jeszcze nie tak dawno PMS był przede wszystkim przedmiotem żartów. Niejednokrotnie okazywało się przy tym, że w grę wchodziły żarty dość niewybredne. Dziś wiemy jednak, że mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko tajemniczą i niemal legendarną kobiecą chorobą….
Read more

Różne sposoby na ból głowy

Różne sposoby na ból głowy

Gdy boli nas głowa, nie musimy od razu zażywać tabletki przeciwbólowej. Bardzo często można pozbyć się tej dolegliwości nie łykając tabletek. Jakie naturalne metody mogą pomóc, gdy boli nas głowa? Jaką tabletkę zażyć, gdy metody naturalne jednak zawiodą?