Motoryzacja

Oferta leasingu na samochód

Oferta firm leasingowych daje obecnie możliwość przygotowania oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta, który na leasing będzie chciał się zdecydować. Warto zwrócić uwagę na różne oferty, zestawić je ze sobą tak by ostatecznie wybrany leasing samochodów był jak najlepiej dopasowany i jego warunki były atrakcyjne. Jeśli chodzi o te przygotowane obecnie oferty leasingu widać, że firmy mocno pracują nad swoimi propozycjami, starają się je rozwijać i tym samym każdy może otrzymać ofertę dopasowaną do jego oczekiwań. (więcej…)...

Czytaj dalej
Motoryzacja

Autocasco

Autocasco (w skrócie AC) jest dobrowolnym ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych (samochodów osobowych, motocykli). Dostępne jest dla każdego właściciela pojazdu. Ubezpieczenie autocasco obejmuje samochód i jego wyposażenie (komputer pokładowy, immobilizer). (więcej…)

Czytaj dalej
Motoryzacja

Wycieraczki samochodowe – co trzeba wiedzieć

Mimo, że wycieraczki nie wpływają na fakt, czy samochód będzie jeździł, to nie da się ukryć, że są jedną z najważniejszych części samochodowych oraz jego niezbędnym wyposażeniem, szczególnie w okresie jesieni i zimy, gdy często zdarzają się opady atmosferyczne. Brak odpowiednich wycieraczek może nawet uniemożliwić jazdę. Dlatego warto zainwestować w dobrze dobrany sprzęt samochodowy. (więcej…)

Czytaj dalej
ElektronikaMotoryzacja

Hybrydą w teren?

Początkowo napęd hybrydowy wykorzystywany był do napędzania niewielkich aut kompaktowych. Taki rodzaj i rozmiar nadwozia dawał producentom bardzo wiele możliwości - pozwolił na bezproblemowe zmieszczenie systemu akumulatorów i silników, oraz ze względu na stosunkowo niewielkie gabaryty, umożliwił nadanie pojazdowi aerodynamicznego kształtu, który dodatkowo wpłynął na zmniejszenie zużycia paliwa. Obecne hybrydy () są na tyle zaawansowanymi konstrukcjami, że układ ten może być montowany w dosłownie każdym nadwoziu - od małych aut miejskich, przez wielkie limuzyny i sportowe coupe, aż po samochodu uterenowione typu SUV. (więcej…)

Czytaj dalej
Motoryzacja

Liczy się dobra jakość

Jeśli mówimy o wycieraczkach samochodowych, to na pewno w odniesieniu do tego produktu bardzo liczy się wysoka jakość. Można kupić bardzo tanie wycieraczki samochodowe, ale nie mamy gwarancji, co do ich trwałości i działania. Jeśli jednak zależy nam na dobrej jakości wycieraczek samochodowych, to jak najbardziej możemy skorzystać z oferty, jaką kieruje na rynek firma Oximo. Istnieje ona na rynku od roku 2009 i niewątpliwie jest w tej chwili jednym z liderów tego rynku. Co wpływa na ich popularność? Na pewno trzeba wskazać na atrakcyjne ceny, na pewno również na bardzo spory wybór oraz dostępność do wszelkiego rodzaju wycieraczek. Rodzaje wycieraczek Ponadto na rynku pojawiają się, co pewien czas różne nowości, jak chociażby wycieraczki hybrydowe, a firma Oximo stara się, by sprostać

Czytaj dalej