Ściany na sportowo

sciany na sportowo

sciany na sportowoWystrój mieszkania w dużym stopniu odzwierciedla zainteresowania oraz pasje osoby, która w nim mieszka. Jeśli ktoś jest dla przykładu zafascynowany kulturą określonego kraju, to bardzo prawdopodobne, że na ścianach jego domu pojawią się stosowne fototapety odzwierciedlające te zainteresowania. Podobnie jest z osobami, które lubią sport. Mogą być to czynni, sportowcy amatorzy, czy też zapaleni kibice. Nie ma to już tak ogromnego znaczenia. Osoby takie mogły mieć jednak dawniej pewne problemy jeśli chodzi o odpowiedni wystrój mieszkania czy pokoju, jednak w dobie nowoczesnych fototapet problem ten zszedł nieco na dalszy plan. Przedstawimy dzisiaj kilka sposobów aranżacji, które, przynajmniej naszym zdaniem powinny sprawić, iż pokój wyglądać będzie o wiele lepiej. Nie zawsze muszą być to fototapety typowo sportowe. Zacznijmy zatem od fototapet, które później można będzie dodatkowo ozdobić stosując specjalnie dobrane obrazy.

Pierwsza z tapet to tapeta Oraneg Surfer. Jej nazwa w pełni oddaje to, co na samej tapecie zobaczymy. Przedstawia ona surfera, który właśnie rozpoczyna surfowanie. Mocno pomarańczowy, ciepły odcień nadaje pomieszczeniom ciekawy, wręcz fantazyjny wygląd. Jest to doskonała fototapeta nawet do tych pomieszczeń do których nie docierają duże ilości światła słonecznego. Nie tylko sam wzór, ale też i cena są wyjątkowo atrakcyjne. Zastosowany wzór sprawia, że fototapeta sama w sobie może być bardzo dobrą ozdobą, ale znajdziemy też miejsce na zastosowanie innych ozdób takich jak obrazy. Inne fototapety kupuje się głównie z myślą o możliwości zastosowania w ich przypadku obrazów. Poniżej widzimy przykład takiej właśnie fototapety.

Jak widać także i tutaj przewija się motyw morza, ale jakże inny niż w przypadku zaprezentowanej na samym początku fototapety. Jest to już nie wizja artystyczna, a praktycznie fotografia. Błękitne niebo i może mogą działać na znajdujące się w pomieszczeniu osoby uspokajająco, wręcz wyciszająco. W oddali natomiast widoczna jest wyspa, do której bez najmniejszego wątpienia zbliża się łódź. Do tego, w dosyć kreatywny sposób postaramy się dopasować obrazy naścienne.

Pierwszy z nich dotyczy oczywiście motokrosu. Tak jak wiele innych tego typu obrazów tak i tan można zakupić w różnych odmianach. Prezentujemy chyba najatrakcyjniejszą, trzy częściową wersje. Jest to świetny wybór nie tylko dla fanów motocykli, ale ogólnie sportów motorowych. W zależności od wybranych wymiarów może być to tylko ledwie zauważalna ozdoba, ale także i obraz, który przyozdobić może całą ścianę. Aczkolwiek w takiej roli o wiele lepiej sprawdzi się coś zdecydowanie bardziej neutralnego. Poniżej prezentujemy obraz, w którym odwołania do golfa są oczywiste.

Jak widać jednak, zwłaszcza w większych, nawet 5 częściowych wersjach coraz większą role w tym obrazie odgrywa sam krajobraz, a postać golfisty, w pozie zaraz po uderzeniu jest już tylko jednym z elementów, na owym obrazie.

Similar Posts:

Leave a Comment