Lustereczko powiedz przecie

Lustereczko powiedz przecie

Ciekawą, a jednocześnie pozwalającą zachować oszczędne wzornictwo wystroju propozycją jest szafka umywalkowa zintegrowana z lustrem.

Zamiast tradycyjnych frontów, tego typu rozwiązania są pokryte taflami, niezbędnymi podczas wykonywania makijażu czy zabiegu pielęgnacyjnego. Mebel ten, oprócz możliwości segregowania kosmetyków na pojemnych półkach, wyróżnia się także walorem praktycznym – szczególnie pożądanym w niewielkich łazienkach. – Wykorzystywanie luster i odbijających światło powierzchni to podstawowy trik, wpływający na optyczne powiększenie wnętrza. Wyposażając pomieszczenie w tego typu szafkę, zyska ono więc na przestronności i wizualnej lekkości – dodaje.

Drobne akcesoria i kosmetyki pojawiają się w każdej łazience, ale szczególnie wiele jest ich tam, gdzie wśród użytkowników przeważają kobiety.

Aby uniknąć chaosu, przybory do makijażu, waciki, lakiery do paznokci i inne niewielkie przedmioty potrzebują odpowiednio zorganizowanej przestrzeni. Do ich przechowywania świetnie nadają się ozdobne szkatułki, wiklinowe lub ratanowe koszyczki, a nawet dekoracyjna taca ustawiona na odpowiednio dużym blacie umywalkowym. Możliwości jest wiele. I tak, atrakcyjną i niedrogą, bo własnoręcznie zrobioną alternatywą dla gotowych organizerów na pędzle, będzie szklane naczynie, np. szeroki wazon, wypełnione piaskiem, ziarnami kawy, białą fasolą lub silikonowymi kuleczkami. Taki grunt zagwarantuje stabilność układanych pionowo akcesoriów, stanowiąc jednocześnie oryginalną ozdobę.

Similar Posts:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *