Kiedy finansować za pomocą pożyczki osobistej?

Kiedy finansować za pomocą pożyczki osobistej?

Zabezpieczenie tradycyjnej pożyczki biznesowej za pośrednictwem swojego banku może okazać się trudne dla właścicieli firm dopiero zaczynających działalność.

W ostatnim badaniu wykazano, że tylko 34% małych firm otrzymało finansowanie za pośrednictwem swojego banku, w porównaniu z 75% większych firm.

Osobisty kredyt dla przedsiębiorcy

 

Jeśli znajdziesz się w którymś z poniższych scenariuszy, osobisty kredyt może być idealnym rozwiązaniem, w tym również ratalna pożyczka przez Internet. Kompleksowy biznesplan, niezawodne przepływy pieniężne i wyraźnie rozwijający się obiekt zwiększają Twoje szanse na zatwierdzenie. Całkowicie nowy właściciel firmy może napotkać z tym związane przeszkody. Jeśli nadal znajdujesz się na wczesnym etapie rozwoju firmy, lepiej rozważ skorzystanie z pożyczki osobistej. Wiele banków niechętnie wydaje małe kredyty, które przynoszą mniejsze odsetki dla banku, a jednocześnie kosztują tę samą pracę, co większa, bardziej intratna pożyczka.

Czym są ratalne pożyczki?

 

Jeśli żądana kwota pożyczki jest mniejsza niż 10 000 złotych, najprawdopodobniej nie będzie się jej spłacać kredytu z tytułu tradycyjnej pożyczki. Tutaj właśnie najlepszą opcją okazują się ratalne pożyczki w wysokości od 1000 do 10 000 zł. Zatem, jeśli kwota, którą chcesz pożyczyć, jest niewielka, poszukaj ratalnej pożyczki osobistej. Po przepływie środków pieniężnych niewystarczające zabezpieczenie jest najczęstszym powodem, dla którego małym firmom odmawia się pożyczek, zgodnie z wyżej wspomnianym badaniem. Generalnie, pożyczkodawcy online nie odmawiają pożyczki biznesowej, jeśli niewystarczające zabezpieczenie jest jedyną rzeczą, która im nie pasuje, ale tradycyjne kredyty bankowe mogą nie być tak pobłażliwe. Wiele pożyczek osobistych najprawdopodobniej nie będzie wymagać zabezpieczenia. Jeśli twoje oszczędności lub inwestycje wyglądają na nikłe, a oferowanie domu, jako zabezpieczenia nie wchodzi w rachubę, możesz rozważyć pożyczkę osobistą.

Similar Posts:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *