Jaka mieszanka najlepsza?

Jaka mieszanka najlepsza

Praca z mieszanką ogranicza się do kilku prostych kroków, które zajmą nam zaledwie kilka minut. Na początku musimy wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy i głębokości oraz zabezpieczyć słupki taśmą Protect w miejscu styku drewna z ziemią.

Następnie – tak jak w przypadku betonu – wkładamy i poziomujemy słupek w podłożu. Dla lepszego ustabilizowania słupka warto wrzucić do otworu kilka dużych kamieni lub grubego gruzu. Jeżeli kopiemy otwór szpadlem będzie on zazwyczaj większy niż rekomendowany. Można go wypełnić dużymi kamieniami lub grubym gruzem. Zwiększymy w ten sposób ciężar fundamentu oraz zmniejszymy ilość potrzebnej masy. Teraz wystarczy tylko usunąć klips separacyjny z opakowania  i wymieszać zawartość przez 20 sekund, a następnie przelać mieszankę z opakowania do otworu. Masa zwiększa swoją objętość i już po 15 minutach stabilnie mocuje element w podłożu. Cały proces jest szybki i czysty, a co ważne -zamontowane elementy można bez problemu zdemontować i wykorzystać ponownie. Warto dodać, że do zamontowania jednego słupka wystarczy jedno opakowanie masy  o wadze 0,9kg. Dla porównania, do wykonania tego samego zadania potrzebne jest aż 86kg betonu. Mniej materiału oznacza łatwiejszy transport oraz magazynowanie produktu.

Jeśli planujemy większe prace montażowe z produktami warto zwrócić uwagę również na inne produkty firmy, które sprawią, że cały proces przebiegnie jeszcze sprawniej takie, jak – przyrząd do wiercenia w gruncie otworów pod słupki, czy  wyciskacz do masy.

Produkty  pomogą nam w utrzymaniu naszych ubrań i otoczenia w czystości. Pierwszy z nich służy do usuwania niezastygniętej mieszanki, a drugi do stosuje się w przypadku masy, która zdążyła już związać. Jeśli nie wiemy ile produktu będzie nam potrzebne do wykonania planowanych prac, producent zaprasza na swoją stronę internetową quikset.pl. Tam znajdziemy kalkulator, który precyzyjnie obliczy jaka ilość opakowań masy QUISKET jest nam niezbędna. Chcąc ogrodzić naszą posesję lub urozmaicić nasz ogród o takie elementy jak pergola czy stolik wypoczynkowy i stworzyć w nim nasz – nie tylko letni – azyl, w którym będziemy mogli komfortowo spędzić czas na łonie natury, warto zastanowić się nad bezpiecznymi i sprawdzonymi sposobami montażu. Szukając idealnego materiału, który będzie trwały, a jednocześnie estetyczny warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania takie, jak żywiczna masa montażowa.  Dzięki temu zamontowane elementy będą stabilne, a my będziemy mogli cieszyć się nimi przez długie lata. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Similar Posts:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *