Jak zarabiać na automatach wendingowych?

Jak zarabiać na automatach wendingowych?

Automaty vendingowe to nic innego jak maszyny sprzedające. Spotykamy je na każdym kroku, nawet w tramwaju czy autobusie. Dzięki nim możemy nabyć bilety, na parkingu opłacić postój, w barze kupić napoje w puszkach, kawę, czy batony, w szpitalu obuwie ochronne itp.

Są samoobsługowe, wygodne i wydają resztę (tylko się nie uśmiechają), dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Automaty vendingowe mogą sprzedawać produkty albo usługi.

Płatność nie tylko gotówką

 

Najczęściej płacimy w nich monetami i banknotami, chociaż coraz więcej modeli akceptuje także żetony, karty płatnicze, a nawet telefony komórkowe czy klucze elektroniczne. Do największych producentów automatów vendingowych należą: USA, Chiny, Hiszpania i Włochy. Współczesne aparaty są wysokiej jakości, estetyczne i łatwe w użytkowaniu. Szczególnymi klientami automatów vendingowych są dzieci, niezależnie od wieku i zainteresowań. Malcy uwielbiają bawić się przy nich, a rynek oferuje bardzo szeroką i ciekawą gamę tego typu rozwiązań (m. in. bujaki, karuzelki, symulatory. Do jednych z najbardziej znanych z nich należą m. in. „piłkarzyki”, „dart”, czy automat z gumami do żucia (ang. gumball machines) – w tego typu maszynie mogą być także sprzedawane różne produkty – piłki kauczukowe, tatuaże oraz ciekawe zabawki. Każdy z nas widział automaty (szczególnie w nadmorskich miejscowościach) z charakterystyczną łapą/chwytakiem, dzięki której można spróbować wyciągnąć wybraną maskotę po wrzuceniu monety.

Popularne w barach i sklepach

 

Ponieważ automaty zawsze przyciągają dzieci, właściciele barów i sklepów często inwestują w ich zakup, a poniesione koszty szybko się zwracają. Również rodzice przychodzący na zakupy z dziećmi są zadowoleni, ponieważ dzięki tym maszynom mogą łatwo sprawić radość swoim pociechom. Automat z zabawkami nie zajmuje dużo miejsca (ok. 0,5 m2), można go więc bez problemu ustawić w sklepie, restauracji, lodziarni, markecie, czy w centrum rozrywki. Jak zaopatrzyć się w takie urządzenie? Nie trzeba go nawet kupować. Wystarczy podpisać umowę z firmą, która dostarczy dany automat i zajmie się jego kompleksową obsługą. W przypadku niepowodzenia nie ponosimy wtedy żadnych kosztów.

Similar Posts:

Leave a Comment