Jak obniżyć składkę OC?

Jak obniżyć składkę OC?

Obowiązkowa składka OC to spore obciążenie dla budżetu początkującego kierowcy. Jeżeli właśnie kupiłeś swój pierwszy samochód, a zaproponowana przez ubezpieczyciela kwota składki wprawiła Cię w osłupienie, nie rozpaczaj! Mamy dla Ciebie kilka praktycznych porad, dzięki którym zapłacisz mniej za polisę. Nie jest tajemnicą, że stawki ubezpieczeniowe w Polsce nie należą do najtańszych. Jakby tego było mało, planowane są kolejne podwyżki cen OC. Sytuacja ta jest wyjątkowo niekomfortowa dla wszystkich kierowców, a zwłaszcza dla młodych osób bez doświadczenia, które dopiero planują zakup swojego pierwszego auta. Są jednak pewne sposoby, dzięki którym obowiązkowe ubezpieczenie pojazdu nie będzie aż tak dużym obciążeniem.

Chcesz się dowiedzieć, które towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje niedrogie ubezpieczenia OC? Kalkulator składki jest zatem narzędziem, z którego powinieneś skorzystać w pierwszej kolejności. Zapomnij o wykonywaniu dziesiątek telefonów, nie musisz też fatygować się osobiście, odwiedzając najbliższe przedstawicielstwo każdej z firm. To praktyczne narzędzie umożliwia Ci błyskawiczne porównanie ofert poszczególnych ubezpieczycieli – szybko, łatwo i bezproblemowo.

Kupuj w pakiecie

Poza ubezpieczeniem OC interesuje Cię także polisa AC i NNW? Zatem nie skupiaj się na ofertach różnych towarzystw. Kupując cały pakiet u jednego ubezpieczyciela, bez wątpienia znacząco ograniczysz wysokość składki dla każdej z polis. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w kalkulatorze, a system sam wyliczy dla Ciebie wartość ubezpieczenia.

Kup polisę w sieci

Podobnie jak choćby operatorzy telefonii komórkowej, towarzystwa ubezpieczeniowe również przewidują dodatkowe rabaty za zakup usługi w systemie online. Dla Ciebie, jako dla przyszłego płatnika, niesie to też dodatkowe korzyści – zawarcie umowy przez Internet do dosłownie kwestia kilku minut.

Unikaj szkód

Pamiętaj, na zniżkę ubezpieczeniową pracujesz latami, a jedna chwila nieuwagi może znacząco wpłynąć na kwotę składki. Po drogach poruszaj się ostrożnie i z poszanowaniem przepisów, a Twój ubezpieczyciel z całą pewnością nagrodzi bezkolizyjną jazdę.

Oblicz wysokość swojej składki https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

Similar Posts:

Leave a Comment