Iphone X rewolucyjny produkt od Apple

Iphone X rewolucyjny produkt od Apple

Już przy pierwszym kontakcie z IPhone X zauważymy jak wiele pracy, zainwestowano w usprawnienie urządzanie i jak przyjazne są zastosowane rozwiązania techniczne.

Nowy produkt od Apple jest przede wszystkim dużo lżejszy i nieco mniejszy niż poprzednie urządzania. Jednocześnie zmniejszenie rozmiaru telefonu nie wpłynęło na wygląd i wielkość ekranu. Dzięki temu możemy komfortowo i swobodnie przeglądać wszystkie żądane treści bez szkody ze względu na komfort oglądania.

Pierwszą nowością jest rozwiązanie Face ID

Apple postanowiło zrezygnować z tradycyjnych metod autoryzacji i IPhone X możemy odblokować za pomocą rozpoznania twarzy lub kodu. Ten ostatni szybko przestanie nam być potrzebny, bo Face ID działa niezwykle efektywnie i skutecznie. Bez większych problemów telefon odblokuje się w 95% przypadków. Jednocześnie system ma zdolność do nieustannego doskonalenia i uczenia. Zrezygnowano też z tradycyjnego przycisku home, na rzecz systemu gestów, za których pośrednictwem przełączamy się pomiędzy aplikacjami i otwieramy lub zamykamy je. Całość działa niezwykle wydajnie, szybko i jest przyjazne.

System iOS jest niezwykle wydajny i wypada tutaj lepiej niż większość modeli w tej kategorii cenowej od konkurencji. Nie spotkamy się z tu cięciami, lagami, a system działa sprawnie i efektywnie także w przypadku największych aplikacji, także gier. Poprawie uległ system Control Center i dostępność do wszelkich plików. Doskonale działa usługa AirDrop. Dzięki niej możemy szybko, bezproblemowo przesyłać różne pliki do komputera.

To, co często jest wadą w przypadku nowych telefonów przy Iphone X działa bez zarzutu

Mowa oczywiście o baterii. Nawet przy intensywnym korzystaniu z telefonu, urządzenie nie powinno nam się rozładować w ciągu dnia. Jeśli wykorzystujemy produkt, do przeglądania mediów społecznościowych, oglądania zdjęć i oczywiście wykonywania i odbierania połączeń, to po całym dniu użytkowania nasza baterii pozostanie na poziomie 30-40 procent. Przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki o dziesięć lub dwadzieścia procent niższym.

Similar Posts:

Leave a Comment