Akcesoria w zasięgu ręki

Akcesoria w zasięgu ręki

Środki pielęgnacyjne, ulubiona książka, szlafrok, niewielki ręcznik – warto zadbać, by w trakcie kąpieli i tuż po niej, wszystkie niezbędne przybory znajdowały się w zasięgu ręki, tak, by sięgnięcie po nie nie wymagało wychylania się i nie wiązało się z ryzykiem upadku.

Jeśli brakuje nam półek lub stojaków na kosmetyki, doskonałym rozwiązaniem będzie wyposażenie łazienki w mobilny przybornik, który bez trudu można przesunąć w najbardziej dogodne w danym momencie miejsce, na przykład w pobliże wanny. W pomieszczeniach użytkowanych przez osoby starsze lub borykające się z ograniczeniami ruchu, warto zamontować solidne uchwyty lub poręcze, które stanowią podparcie i pomagają utrzymać równowagę podczas wstawania, wchodzenia i przekraczania krawędzi, minimalizując ryzyko upadku. Poziom bezpieczeństwa podwyższą także antypoślizgowe maty położone na posadzce. Choć o uszczelnieniu łazienki pisaliśmy już wiele, tym razem postanowiliśmy ostatecznie rozprawić się z najpopularniejszymi mitami dotyczącymi tego obszaru hydroizolacji. Czy uszczelnienie podłoża wystarczy do zabezpieczenia łazienki i czym są właściwie tak istotne strefy mokre i wilgotne? Jak skompletować zestaw produktów niezbędnych do uszczelnienia pomieszczenia i w jakim przypadku używać mat odcinających?

Na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszym hydroizolacyjnym poradniku Sopro.

Nie ma znaczenia czy wybiorę system danego producenta czy różne produkty różnych producentów? MIT!  Przygotowując się do budowy lub remontu łazienki warto rozpocząć od szczegółowego rekonesansu produktów, które oferuje nam rynek oraz zasięgnąć opinii profesjonalnego Wykonawcy czy renomowanego Producenta. Nie jest tajemnicą, że zarówno Glazurnik, jak i Producent poszczególnych rozwiązań poleci Inwestorowi zakup całego systemu, brandowanego jednym logo. Dlaczego? – Mówiąc o systemach, mamy na myśli zbiór materiałów dobranych w ten sposób, aby tworzyły kompletne i kompatybilne rozwiązania materiałowe dedykowane konkretnemu obiektowi, np. tarasowi, basenowi lub łazience – podkreśla Daria Bielska – Muszalik, ekspert firmy Sopro. – Naturalnie w systemach można wymieniać niektóre z materiałów, należy jednak zwrócić uwagę na ich parametry, gdyż dopasowanie produktów, zwłaszcza w tak specjalistycznej dziedzinie jak chemia budowlana, jest kluczowe dla trwałości i czasu realizacji prac budowlanych. Co więcej, wybierając kompletny system Sopro zyskujemy 5 – letnią gwarancję jakości i niezawodności wybranych produktów Sopro – dodaje Daria Bielska-Muszalik kierownik produktu w firmie Sopro..

Similar Posts:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *